Gyártás, termelés

Műszaki rajzoló / gyártás előkészítő állás Mogyoródon

Munkavégzés helye: Mogyoród
2018. 10. 08. 10:17

Stabil hátterű, Kiállításokat Kivitelező cég gyártás-előkészítő / műszaki rajzoló pozícióba munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kiállítási standelemek gyártásának előkészítése
  • Gyártási rajzok, részletrajzok készítése tervek alapján
  • Anyagkiírások készítése
  • Javaslatok a gyártási-szerelési folyamatok optimalizálására
  • Kapcsolattartás az ügyvezetőkkel, műhely-vezetőnkkel, grafikusainkkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Faipari/építőipari anyagok alapvető ismerete
  • AutoCad/ArchiCad tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel kiemelten, Word, MS project, Outlook)
  • Precizitás és lelkes hozzáállás
  • Elemző gondolkodásmód
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • CNC programírásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Biztos angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil háttér
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Munkábajárási költségtérítés/Céges járat a Mexikói útról
  • Magas fokú önállóság lehetősége
  • Fiatalos, lendületes csapat

ÉRDEKLŐDNI:

A fényképes önéletrajzokat motivációs levél kíséretében az info@arts-crafts.hu email címre várjuk.

Telefonon: 0628 542 315 -es telefonszámon