Gödöllői szaküzlet raktárosi asszisztensi munkakörbe munkatársat keres

M3 ROAD Kft.
Gödöllő
2022. 06. 15.

Gödöllői műszaki jellegű szaküzlet és webáruház vevőinek színvonalas kiszolgálása érdekében munkatársat keres.Több mint húsz éve állunk a gödöllőiek szolgálatában. A webáruházon keresztül sok száz közeli, távoli településre szállítunk.

Kedvet érzel egy változatos, mozgalmas munkára? Még nincs munkád, esetleg szívesen váltanál? Akkor jelentkezz most!

E-mailben várjuk a jelentkezést: a "Jelentkezem" gombra kattintva. Pályázatodra emailben válaszolni fogunk.

Feladatok

  • Az új munkatárs feladata, hogy napi szinten beérkező szállítmányokat átvegye, ellenőrizze, kezelje.

Elvárások

  • Elvárások középiskolai végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
    Udvarias, pozitív személyiség, új ismeretek befogadására való nyitottság, jól terhelhetőség, kitartó szorgalom.

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat raktározás, számlázás területen.

Amit kínálunk

  • Kiváló lehetőséget egy fiatal, ambíciózus csapatban
  • Egy hosszútávú, változatos, sokrétű állandó nappalos, teljes munkaidős munkakört.
  • Versenyképes, értékkövető jövedelmet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!