Adminisztráció, irodai munka

Asszisztens munka Gödöllőn jó kommunikációs készséggel

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
Fizetés: Bruttó 100000 - 200000 / Hónap
2017. 04. 03. 22:42

Április közepén nyíló bútorboltba keresünk értékesítési tapasztalattal rendelkező marketing asszisztenst
Feladatok:

  • bútorok értékesítése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • beérkező e-mailek megválaszolása, ajánlatok készítése
  • marketing tervek kidolgozása, megvalósítása

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • pontosság
  • terhelhetőség
  • rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos előrelépési lehetőség
*versenyképes fizetés

Előny:

  • Google adwords ismerete

A munka minden folyamata tanulható, ezért akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha szeretnél beletanulni ebben a szakmába, érdekel az értékesítés és a marketing világa!

A jelentkezéseket a facebookon privát üzenetben, illetve e-mailben fényképpel várom: banativanda@gmail.com, bővebb információt a munkáról és a díjazásról a jelentkezés után tudunk adni.