Szakmunka

Mobil autódaru kezelő munkatársat keresünk azonnali belépéssel Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2020. 10. 01. 16:11

Gödöllői telephellyel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégünk keresi szorgalmas, tettre kész és jó fizikumú, egyben önálló munkavégzésre képes kollégáját, aki rendelkezik némi szakmai tapasztalattal és szeret csapatban dolgozni..

Feladatok:

  • A rábízott emelőgép vonultatása változó munkaterületre, annak szakszerű kezelése, alpvető karbantartása és állag megőrzése...

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány;
  • OKJ- s emelőgép bizonyítvány;
  • 4411- es kategóriájú típusvizsga;
  • józan életvitel, poizitív életszemlélet

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat mobil autódaru kezelésében, terhelhetőség, jó konfliktus kezelő készség...

Amit kínálunk:

  • családias, vidám légkör;
  • jó állapotú, modern munkaeszközök;
  • szakmai fejlődés;
  • új munkaruha, előírt védőfelszerelés;
  • év végi juttatás;
  • céges autó a munkaterületre járáshoz;
  • támogatjuk a lakhatást vagy bejárási hozzájárulást adunk;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • szálláslehetőséget biztosítunk modern szállásunkon;