Logisztikai munkatársat keresünk Gödöllőn

Caliper Kft.
Gödöllő
2019. 01. 07.

Cégünk 20 éve működő, stabil piaci pozíciókkal rendelkező, folyamatosan fejlődő magyar kisvállalkozás.

Tevékenységi köre Big Dutchman gyártmányú sertés- és baromfitartó technológiák villamos és gépészeti szerelése, beüzemelése, szervizelése, karbantartása Magyarországon és világszerte egyaránt.

Partnerünk a német Big Dutchman cég a világ egyik vezető nagyvállalata az állattartó technológiák piacán (www.bigdutchman.com).

Irodánk Gödöllőn található.

Csapatunkba keresünk logisztikai munkatársat, raktár vezető és beszerzési asszisztensi munkakörökre.

Feladatok

  • Telefonos és email kapcsolattartás a beszállítókkal (magyar és angol/német nyelven)
  • Beszerzési megrendelések leadása
  • Rendelés státusz ellenőrzés, nyomonkövetése
  • Visszaigazolások rögzítése
  • Fuvarszervezés
  • Bejövő és kimenő áruk vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Bejövő és kimenő áruk kezelése (áruátvétel, címkézés)
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • Szállítási dokumentumok kiállítása, archiválása
  • Áru beszerzése, céges autóval Gödöllőn és környékén
  • Logisztikai rendszer, tárhelyek és a hatékonyság folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • precíz és teljesítményorientált munkavégzés
  • „csapatjátékos”
  • szervező és problémamegoldó képesség
  • MS Office alapvető ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • tervezhető, kiszámítható munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános