Gödöllői panzióba épületkarbantartó kollégát keresünk bejelentett munkára azonnali kezdéssel

Gödöllői panzió keres ÉPÜLETKARBANTARTÓ kollégát bejelentett munkára AZONNALI KEZDÉSSEL!

A VILLA OLIVER Kft. egy dinamikusan fejlődő, 1000+ férőhely kapacitással rendelkező szállás-szolgáltató vállalkozás 2014 óta, mely minőségi szolgáltatását Siófokon, Hévízen, Zalakaroson és Budapesten (Villa Oliver), Tihanyban (OliverLux Aparthotel) és Balatonlellén (Oliver Inn Üdülő és Kemping) nyújtja.

Feladatok

  • A Villa Oliver üzemeltetésében álló épület, épületcsoport műszaki karbantartási feladatainak elvégzése
  • Egyéb műszaki feladatok ellátása, javítása, karbantartás

Elvárások

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szerszámok, gépek, anyagok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Mobiltelefon
  • Egész éves biztos álláslehetőség

A jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal, a megpályázott pozíció megjelölésével és a munkavégzés helyével együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!