Éjszakás szállodai recepcióst keres az Erzsébet Királyné Szálloda

Az Accent Hotels által üzemeltetett Erzsébet Királyné Szálloda *** Superior munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Éjszakás Szállodai Recepciós

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése és tájékoztatása, tartózkodás közben színvonalas, készséges kiszolgálás
  • A napzáráshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, telefonos ügyelet
  • Utaztatás során pénzkezelés, számláztatási műveletek végrehajtása
  • Szobafoglalások felvétele, rendszerben történő regisztrálása, visszaigazolása, nyomonkövetése

Elvárások

  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat előny, de a szakma iránti érdeklődés elvárás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, amihez önálló problémamegoldó képesség és precizitás társul
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, HostWare szoftver ismerete előnyt jelent, de nem feltétel
  • Éjszakai munkaidő beosztás vállalása
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség, emberközpontú hozzáállás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • Gyorsan fejlődő környezetben való tanulás, szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség
  • Fiatalos,éendületes, barátságos csapatban való munkavégzés
  • Rugalmas munkarend

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!