Gödöllőn irodai munkatársat keresünk

Gödöllőn irodai munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Beérkező telefonok és e-mailek kezelése
  • Napi adminisztratív feladatok végzése
  • A vezetőség és a kollégák munkájának hatékony segítése
  • Beérkező számlák iktatása
  • Álláshirdetések szerkesztése, kezelése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Iratkezelés, belső nyilvántartások, dokumentum archívumok karbantartása
  • Ad hoc feladatok
  • Postai küldemények feladása
  • Könyvelő irodával való kapcsolattartás, könyveléshez kapcsolódó előkészítő

Elvárások

  • Minimum középfokú,
  • Angol Német Nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • 0-2 éves releváns munkatapasztalat (gyakorlati tapasztalattal nem rendelkező pályázók jelentkezését is szeretettel várjuk)

Amit kínálunk

  • Fiatalos közösség, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!