Gödöllőn környezetvédelmi szakértőt keresünk

A WENFIS Mérnök Iroda Kft. munkabiztonság, egészségvédelem, tűz- és környezetvédelem területén magas színvonalú, teljes körű, komplex megoldásokat nyújt Partnerei számára.

Küldetésünk az ember, a környezet, az anyagi javak védelmének kialakítása, melyhez várjuk a hasonló értékrendű, szakmailag elhivatott, ügyfélcentrikus, lendületes, tanulni vágyó szakemberek jelentkezését.

Feladatok

  • Környezetvédelmi és vízügyi tárgyú előírásokhoz, feladatokhoz, engedélyezésekhez szükséges dokumentációk előkészítése, összeállítása, szakértői tanácsadás (pl. környezetvédelmi engedélyezések, vízjogi engedélyezések, környezetvédelmi hatásvizsgálatok)
  • Hatósági és vállalati jelentések, környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése és benyújtása
  • Környezetvédelmi jogi követelmények nyomon követése és bevezetése
  • Környezetvédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Környezetvédelmi vállalati célokhoz kapcsolódó projektekben való közreműködés
  • Projektekben, állandó megbízásokban való aktív részvétel.
  • Intenzív kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú, illetve szakirányú végzettség (pl. környezetmérnök, környezetgazdálkodási agrármérnök)
  • Környezetvédelmi munkakörben, területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Analitikus készség
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Környezetvédelmi szakértői jogosultság (SZKV-1.1, 1.2, 1.3, 1.4);
  • AutoCAD, Surfer szoftverek ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • ISO 14001 Környezetirányítási rendszer ismerete, belső auditori végzettség
  • Munka és tűzvédelmi végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes, kihívásokkal teli, változatos projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Egy fiatalos, összetartó csapatban dolgozhatsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!