Fodrász munkatársakat keresünk Gödöllőre, a Kócos Manó Családi-és Gyerekfodrászatba

Ha rutinos vagy, és szereted a gyerekeket, vagy nem régen kezdted a szakmát, de a gyerekeket szereted, és tudsz jól hajat vágni, akkor nálunk a helyed!

Fiatalos a csapat, családias hangulatban dolgozunk.

Nem csak a gyerkőcök haját vágjuk, hanem nagyon sok szülő, nagyszülő is tartozik a vendégkörünkbe.

Specialitásaink közé tartozik a melegollós hajvágás és az apa-fia csomag.

Minden adott, hogy a gyerekek és szüleik jól érezzék magukat nálunk, Neked már "csak" a jó frizuráról kell gondoskodni. Bizonyos napokon animátorok foglalkoznak a várakozó vagy épp soron lévő, sírósabb gyerekekkel, minden héten mesemondó bácsi jön szórakoztatni az apró népet.

Natúrkozmetikumokat készítő partnerünkkel közösen fejlesztettük ki a saját márkás hajápolóinkat, melyek 100%-ban természetes alapanyagokat tartalmaznak. Ezeket használjuk és értékesítjük is.

Tréningeket szervezünk a jobb szolgáltatás érdekében és alkalmanként apróságokkal lepjük meg a dolgozóinkat.

Vegyszerekkel a picik miatt nem foglalkozunk, tehát ha nem szeretsz, esetleg nem tudsz jól hajat festeni vagy dauerolni, az nálunk nem gond.

Bejelentett munkaviszony, bérezés megegyezés szerint - attól függően - hogy mennyi munkát, hány napot tudsz vállalni, rugalmasak vagyunk.

Várunk szeretettel csapatunkban!

Érdeklődni az oldalon keresztül vagy telefonon 09.00-17.00-ig tudsz a megadott elérhetőségeken.(a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg)

www.kocosmano.hu

Feladatok

  • gyerekek, felnőttek hajvágása,
  • frizurakészítés
  • adminisztráció a foglalási rendszerben
  • fizettetés
  • termék értékesítés
  • munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások

  • min 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs készségek, hogy a gyerekekkel és a szülőkkel is a színvonalnak megfelelően tudj kommunikálni
  • a munkaterületed tartsd tisztán és rendezetten
  • légy igényes magadra (is)
  • légy csapatjátékos, de
  • tudj önállóan dolgozni

Előnyök

  • ha már dolgoztál hasonló helyen, egy piros ponttal indulsz ;)
  • ha igazán rátermett és agilis vagy, azt nagyon szeretjük

Amit kínálunk

  • alkalmazottként jelentünk be
  • rugalmas munkaidő
  • dolgozói kedvezmények
  • pszichológiai segítség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!