Autószerelő kollégát keresünk gödöllői telephelyünkre

GTS Szervíz Kft.

Autószerelő

Munkavégzés helye: Gödöllő

2021. 05. 27. 15:58

Teherautó és személyautószervizünkbe autószerelő kollégát keresünk gödöllői telephelyünkre.

Olyan munkatársat keresünk, aki fontos csapattagja lesz egy közel 20 éve sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalatnak, amely jelentős szerepet tölt be a daruzásban, fuvarozásban és vállalati autóflották szervizelésében.

Feladatok

  • A beérkezett gépjárművek műszaki felmérése, a tapasztalt hibák dokumentálása
  • A feltárt hibák magas színvonalú javítása
  • A javításhoz szükséges berendezések kezelése, tisztán tartása
  • Precizitás, önálló, pontos munkavégzés

Elvárások

  • Szakirányú végzettséged és típus-független szakmai ismereted van
  • Önállóan, precízen és gyorsan dolgozol
  • Nagyfokú munkabírásod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Idegen nyelven beszélsz “angol vs német “

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyban (H-P 7-16.00) dolgozhatsz
  • Fejlődési lehetőség , tovább képzés
  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget kínálunk
  • Felelősségteljes, önálló és változatos munkaköröd lesz
  • Versenyképes juttatási csomagot kapsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott