Szadai üzemünkbe fröccsöntő gépkezelő munkatársakat keresünk

SANG-A FRONTEC EU Kft.
Szada
Bruttó 350 000 Ft - 400 000 Ft / Óra
2021. 05. 18.

A dél-koreai Sang-A Frontec EU Kft. fröccsöntő gépkezelő munkatársakat keres kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel.

Határozatlan idejű, könnyű fizikai munka, három műszakos munkarendben. Hétvégenként nincs munkavégzés.

Igényes munkakörnyezet, barátságos, segítőkész csapat vár!

Munkavégzés helye: Szada, Ipari Park út 24.

Állással kapcsolatos további információkért hívja a bejelentkezés után látható telefonszámot vagy küldje el önéletrajzát az oldalon keresztül.

Várjuk jelentkezését!

Feladatok

  • Műanyag termékek gyártása, kezelése.
  • Gépek és berendezések működésének felügyelése, biztosítása, ehhez való szükséges beavatkozások megtétele.
  • Gyártás során felmerülő technológiai hibák elhárítása, gépek és egyéb alkatrészek javítása.
  • A hulladék műanyagok újra hasznosításáról való gondoskodás

Elvárások

  • Műanyag fröccsöntő gépekkel való munkavégzésben szerzett tapasztalat.

Előnyök

  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Középfokú végzettség;

Amit kínálunk

  • Kezdő bruttó bér: 350000 Ft,-

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!