Belföldi sofőrt keresünk gödöllői telephellyel rendelkező céghez

Gödöllői telephelyről induló, és oda érkező fix körfuvarokra keresünk gépjárművezető munkatársat 40 tonnás, ponyvás, nyitott-nyerges szerelvényre.

Sólyom-Truck Kft Gödöllő

Érdeklődni telefonon lehetséges, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Gödöllői telephelyről induló, és oda érkező fix körfuvarok teljesítése

Elvárások

  • C, E jogosítvány
  • AETR szabályok ismerete és betartása
  • jármű maximális tisztán tartása
  • hosszútávú tervezhetőség

Amit kínálunk

  • napi bejárás
  • hetezés
  • fix körfuvarok
  • napidíjas bérezés
  • biztos és pontos fizetés
  • fizetett szabadság és hazajárás
  • az árurögzítés egyszerű, nem kell spaniferezni, sem ponyvázni
  • a járműnek saját gazdája van (nincs sofőrcsere, ugyanazzal az autóval történik a munkavégzés)
  • kizárólag kétkezezés (egy sofőr vezet egy járművet)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott