Adminisztrátori / kereskedelmi asszisztensi feladatok elvégzésére munkatársat keresünk Gödöllőn

AGROTA-2L Kft.
Gödöllő
2021. 05. 13.

A gödöllői székhelyű, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L kft munkatársat keres:

Egy fő személyében gödöllői irodájába, munkakör:

Adminisztrátor  / Kereskedelmi asszisztens, export állatszállítások okmányainak előkészítése és lebonyolítása céljából.

Feladatok

  • Új és meglévő gazdálkodókkal / ügyfelekkel / állattenyésztőkkel való kapcsolattartás többnyire telefonon illetve néha személyesen,
  • Szállítások , szerződések előkészítése, rögzítése, adminisztráció,

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, önállóság és a jó kommunikációs készség alapkövetelmény,
  • Precizitás , számítógép , ezen belül Ms Word, Excel ismerete és mindennapos használata szükséges,

Előnyök

  • Angol és egyéb nyelv tudása előny,
  • Orosz nyelv tudása előny,

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés,
  • Laptop,
  • Céges telefon,
  • Későbbiekben esetleg céges autó,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!