Gödöllői élelmiszerüzembe liba-kacsa háj tisztítására kollégákat keresünk

Hamérák Kft.
Gödöllő
Nettó 200 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 01. 25.

Liba-Kacsa háj feldolgozó üzemünkbe, hájak tisztítására, kockázására, anyagmozgatásra teljesítményalapú bérezéssel kollégákat keresünk.

Hentes vagy élelmiszeripari tapasztalattal rendelkezők előnyben.Érdeklődni:06706307867

Feladatok

  • Hájak tisztítása,kockázása, alapanyag mozgatása, higiéniás szabályok betartása.

Elvárások

  • Hentes végzettség,vagy gyakorlat szükséges.
  • Személyi és környezeti higiénia.
  • Józan életmód.Jó állóképesség,fizikai erőönlét.
  • Nem dohányzó munkahely.Megbízhatóság.

Előnyök

  • Élelmiszeriparban jártas,szakképzettséggel rendelkezők előnyben.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munka.Egyműszakos munkarend.
  • Bejelentett állás.
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség.
  • Kiemelkedő minőség,mennyiség után avi prémium lehetősége egyénenként.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott