Felületkezelő-operátor kollégákat keresünk szadai üzemünkbe

Ültél már repülőgépen?

Belegondoltál már abba, hogy az is OPERÁTOROK odaadó, lelkiismeretes, szakszerű munkájának köszönhetően áll össze repülőgéppé, ami aztán hosszú éveken keresztül működik biztonsággal?

Szeretnél részese lenni egy ilyen folyamatnak?

 CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Cégünk - többek között - repülőgép turbina alkatrészeinek felületkezelésével és bevonatolásával foglalkozik.

Ha szeretnél egy jó hangulatú, sikeres csapat tagja lenni, modern környezetben, magasfokú automatizáltság mellett dolgozni, VÁRUNK TÉGED a Flame Spray Hungary Kft-nél!

Feladatok

  • Felületkezelő gépek kezelése, napi karbantartása
  • Felületkezelés: homokszórás, lángszórás, festés, csiszolás

Elvárások

  • Csapatmunka, rugalmasság,  precíz munkavégzés

Előnyök

  • Üzemi környezetben szerzett gyakorlat
  • Középszintű végzettség (pl. lakatos, fényező, hegesztő, egyéb fémipari terület) és / vagy szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Darukezelői vizsga,
  • Szada környéki lakhely
  • Saját autó a bejáráshoz

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony Flame Spray Hungary Kft. alkalmazottjaként
  • ~412.000 Ft bruttó bér (3 hónap próbaidő után, 3 műszakban)
  • Lehetőség túlórára
  • Napi egyszeri meleg étel, (~20.000 Ft/hó nettó juttatás)
  • 15 Ft/km munkába járási támogatás
  • 3 műszakos munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Belső karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Különleges technológiák
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!