Lejárt hirdetés

Személyi asszisztens / titkárnő állás Gödöllőn

Molnár Balázs Egyéni vállalkozó

Személyi asszisztens

Munkavégzés helye: Gödöllő

Nettó 200000 - 260000 / hónap
2020. 12. 03. 11:59

Üdvözlöm!

Keresek olyan kolleganőt, titkárnőt, akivel hosszútávon tudok dolgozni. A megnövekedett feladatok miatt kevesebb idöm jut a részletekre. Nem szeretném, ha hosszútávon a minőség rovására menne.

Keresek fiatal, agilis, ügyfélközpontú, kedves, talpraesett lányt. Tapasztalattal rendelkezik, megbízható és jól kommunikál.

Közel áll hozzá az irodai munka és az értékesítés. Nem ilyed meg, ha egy órával tovább kell dolgozni és maximálisan felelőséget vállal a munkájáért. Önálló, képes a változásra és a tanulásra. Pontos, precíz és igényes.

A Zepter Kft alvállalkozójaként dolgozunk már több mint 9 éve. Olyan egészségmegőrző rendszereket forgalmazunk, melyek nagy segítség lehet a napjainkban. Magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt.

Jelentkezni, a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött önéletrajzzal lehet. Kérem írjon nekem pár sort a céljairól és a jövőbeli elképzeléseiről.

Megpróbáltam körül írni, milyen típusú szemályt keresek. Kérem akkor küldjön önéletrajzot, ha magára ismert.

Köszönöm.

Feladatok

  • Telefonos időpont egyeztetés
  • Beérkező ügyfelek fogadása,
  • Napi jelentés vezetése
  • Kiszállítás koordinálása
  • Egyéb irodai tevékenységek
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Szerződések lebonyolítása
  • Hirdetések kezelése
  • Új munkatársak betanítása

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzetség
  • Számítógépes alapismeret
  • Nyelv: német, vagy angol.
  • Saját Személyautó
  • Egészség tudatos életmód
  • Nem dohányzik
  • Gödöllő lakos vagy, maximum 20km távolságon belüli lakos

Előnyök

  • Elötünk álló 2-3 hét elegendő a betanulásra, ami személyesen a központi irodánkban, online és otthon történik.
  • Amennyiben sikerül minden munkafolyamatot elsajátítani, január 3.-án el tudjuk kezdeni a munkavégzést.

Amit kínálunk

  • Munka idő: heti 5 nap 9.00-17.00-ig / 12.30-tól 13.00-ig ebédidő
  • Jövedelem: Fix havi 200.000 Ft + további juttatás
  • Korlátlan céges telefon, üzemanyag támogatás.
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott légkör...

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott