Gödöllői könyvelőirodába könyvelő munkatársat keresünk

Gödöllői könyvelő irodánkba keresünk gyakorlattal rendelkező könyvelőt.

Nem feltétel a mérlegképes végzettség, de előny.

Előfordulhat, hogy az évek alatt megszerzett gyakorlat egy könyvelőirodában többet ér a végzettséget igazoló papírnál

Feladatok

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése
  • Eredmény- és adókalkulációk készítése
  • Havi, éves zárások, adóbevallások, mérlegek, beszámolók és statisztikák készítése
  • Kommunikáció az ügyfelekkel, egyeztetés velük, tanácsadás részükre
  • Folyószámla egyeztetések
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Több éves könyvelőirodában szerzett szakmai tapasztalat
  • Legyen képes önállóan elvégezni, átlátni egy cég könyvelését, elkészíteni a bevallásait, éves beszámolóját
  • Tartsa fontosnak a szakmát érintő hírek tanulmányozását, képezze magát
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)
  • precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség

Előnyök

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • felelősségteljes feladatkör, amiben szakmailag fejlődni lehet
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • kiszámítható munkavégzés
  • elegáns munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!