Recepciós álláslehetőség Gödöllőn a Santemed Klinikán

Gödöllő belvárosában, a Santemed Klinikára, családias környezetbe, kiválő munkakörülmények közé várjuk új Munkatársunkat.

Egészségügyi végzettség előnyt jelent, de nem feltétel.

Követelményink; jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, orvosok munkájának segítése, betegekkel való jó bánásmód.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az állás. Kérem jelentkezzen, hogy egy személyes beszélgetés során megismertessük Önnel Klinikánkat, és a betöltendő munkakört.

Feladatok

  • Páciensek adatainak felvétele, telefonok fogadása, orvosok munkájának segítése.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, orvosok munkájának segítése, betegekkel való jó bánásmód, elhivatottság.

Előnyök

  • Egészségügyi végzettség

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!