Mobil autódaru kezelő munkatársat keresünk azonnali belépéssel Gödöllőn

Gödöllői telephellyel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégünk keresi szorgalmas, tettre kész és jó fizikumú, egyben önálló munkavégzésre képes kollégáját, aki rendelkezik némi szakmai tapasztalattal és szeret csapatban dolgozni..

Feladatok

  • A rábízott emelőgép vonultatása változó munkaterületre, annak szakszerű kezelése, alpvető karbantartása és állag megőrzése...

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány;
  • OKJ- s emelőgép bizonyítvány;
  • 4411- es kategóriájú típusvizsga;
  • józan életvitel, poizitív életszemlélet

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat mobil autódaru kezelésében, terhelhetőség, jó konfliktus kezelő készség...

Amit kínálunk

  • családias, vidám légkör;
  • jó állapotú, modern munkaeszközök;
  • szakmai fejlődés;
  • új munkaruha, előírt védőfelszerelés;
  • év végi juttatás;
  • céges autó a munkaterületre járáshoz;
  • támogatjuk a lakhatást vagy bejárási hozzájárulást adunk;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • szálláslehetőséget biztosítunk modern szállásunkon;

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott