Építőipar, építészet

Munkatársakat keresek kertépítési munkára Gödöllő és környékén

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
Fizetés: Nettó 12000 - 14000 / nap
2020. 08. 25. 13:21

20 éve kertépítéssel, öntözőrendszer telepítéssel foglalkozó vállalkozásunk építőiparban jártas szakmunkás munkatársakat keres Gödöllő környékére.

Szakmai tapasztalat előny!

  • Kormos Zsolt, +36 /70 500 88 20

Feladatok:

  • Kertépítés során felmerülő szakmunkák: kertépítés, burkolás, kőműves munkák stb.

Elvárások:

  • Megbízhatóság, szakértelem

Előnyök:

Építőipari, kertépítési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiváló csapat, megbecsült kolléga, változatos munka