Kereskedelem, értékesítés

Gödöllői műszaki és ruházati jellegű webáruház és szakkereskedés kollégát keres

Munkavégzés helye: Gödöllő
2020. 06. 03. 12:18

Megtaláltad.

Gödöllői műszaki és ruházati jellegű webáruház és szakkereskedés hív, hogy dolgozz velünk!

Biztos kereteket nyújtunk az eredményes hétköznapokért. Minden adott, hogy sikeres legyél.

Jelentkezz önéletrajzzal a "Jelenetkezem" gombra kattintva és legyél te az egyik legfontosabb láncszemünk!

Feladatok:

Komoly feladatok várnak rád:

  • számlázás
  • csomagolás
  • ajánlatírás
  • vevő kiszolgálás
  • adminisztrációs munka.

Elvárások:

Számítunk rád:

  • ha magabiztosan kezeled a számítógépet,
  • ha jól kommunikálsz személyesen, telefonon, emailben.
  • ha nyitott vagy új termékek megismerésére.
  • ha képes vagy a megszerzett tudással mások problémáira megoldást kínálni.

Előnyök:

  • igyekvő személyiség
  • szakmai tapasztalat
  • nyitott fiatal/fiatalos személyiség
  • gödöllői lakhely

Amit kínálunk:

  • Biztos, garantált havi jövedelmet, bejelentett teljes munkaidős foglalkoztatást biztosítunk.
  • A munkábajárás költségeit sem neked kell viselni.