Lejárt hirdetés

Gödöllői műszaki és ruházati jellegű webáruház és szakkereskedés kollégát keres asszisztens és adminisztrációs feladatokra

M3 ROAD Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Gödöllő

1970. 01. 01. 01:00

Gödöllői múszaki és ruházati jellegű webáruház és szakkereskedés hív, hogy dolgozz velünk!

Egy kitűnő lehetőség a stabil anyagi háttérre, szakmai kiteljesedésre, a karrier megújítására.

Feladatok

Feladatunk a lehető legjobb vevőélmény biztosítása.

Erről mit lehet tudni? Hogy mindent úgy kell csinálnunk, mint ahogy azt elvárod, amikor a boltokban vásárolsz, vagy a neten rendelsz.

Komoly feladatok várnak rád:

  • számlázás
  • csomagolás
  • ajánlatírás
  • vevő kiszolgálás
  • adminisztrációs munka.

Mindezeket elhivatottsággal, udvariasan, jó szellemiséggel.

Elvárások

  • ha magabiztosan kezeled a számítógépet,
  • ha jól kommunikálsz személyesen, telefonon, emailben.
  • ha nyitott vagy új termékek megismerésére.
  • ha képes vagy a megszerzett tudással mások problémáira megoldást kínálni.

Előnyök

  • igyekvő személyiség
  • szakmai tapasztalat
  • nyitott fiatal/fiatalos személyiség
  • gödöllői lakhely

Amit kínálunk

  • Tervezhető, komoly, garantált havi jövedelem.
  • Fiatal, csapatban együttműködő társaság
  • Több mint 25 éves szervezeti, működési tapasztalat.
  • Közel húsz éve folyamatosan üzemelő, fejlődő webáruház.
  • Ledolgozott munkaidőre bejelentett foglalkoztatás.
  • Utazási költségtérítés.

Megtaláltad?
Biztos kereteket nyújtunk az eredményes hétköznapokért. Minden adott, hogy sikeres legyél.

Jelentkezz önéletrajzzal és legyél te az egyik legfontosabb láncszemünk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!