Fizikai, segéd, betanított munka

Munkatársakat keresünk közepes fizikai munkára Gödöllő és környékén

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
2020. 03. 10. 15:28

20 éve kertépítéssel, öntözőrendszer telepítéssel foglalkozó vállalkozásunk munkatársakat keres Isaszeg, Gödöllő környékéről.

Amennyiben megbecsült tagja szeretnél lenni egy munkájára igényes csapatnak, mielőbb várom a jelentkezésed:

  • Kormos Zsolt - +36/70 500 88 20
  • email: "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • Kertépítés, öntözőrendszer telepítés segédmunka

Elvárások:

  • Gödöllő, Isaszeg környéki lakhely, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés, kiváló csapat, megbecsülés