Műszaki/karbantartási ügyintéző állás Nagytarcsán

Blue Green Way Kft.
Nagytarcsa
Nettó 180 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2020. 02. 17.

Cégünk alternatív üzemanyagot (CNG-sűrített földgáz) forgalmazó töltőállomás-hálózatot működtet Magyarországon.

Jelenleg 6 töltőállomással rendelkezünk, azonban hosszú távú célunk hálózatunk bővítése. Bár nagy cég vagyunk, családias környezetben, kis csapattal dolgozunk, és olyan munkatársat keresünk, aki örömmel tanul bele a CNG üzletágba, szereti a kihívásokat, az önálló munkavégzést.

Feladatok

  • Hivatalokkal, hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Hibabejelentések kezelése
  • Karbantartások naplózása,
  • Töltőállomásokon lévő kompresszorok működésének, karbantartásának elsajátítása
  • Egyes karbantartások sajátkezű elhárítása
  • Alkatrész rendelések, leltár
  • Levelezések lebonyolítása, postázás, iratkezelés
  • Projekt dokumentációk rendszerezése, naprakészen tartása
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal és alvállalkozókkal
  • műszaki dokumentáció precíz nyilvántartása
  • műszaki megoldások optimalizálása
  • Töltőállomásokra kútkezelők toborzása, betanítása

Elvárások

  • Műszaki beállítottság, műszaki ismeretek
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Rugalmasság
  • Nagyfokú precizitás
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: krisztina::dot::vadon::at::bgw::dot::hu

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános