Lelkes diákok jelentkezését várja a gödöllői Meki

EU-DiákOK Iskolaszövetkezet
Gödöllő
Bruttó 1 500 Ft - 2 100 Ft / óra
2020. 01. 07.

Kipróbálnád magad egy új környezetben? Szívesen belekóstolnál a vendéglátás világába? Keresnél egy kis zsebpénzt a hétvégi kikapcsolódásra?
Akkor ez a te lehetőséged!

Feladat:

  • rendelések felvétele és elkészítése, vendégek kiszolgálása

Fizetés: br. 1500 - br. 2100 Ft/óra

Szuper fizetés, rugalmas időbeosztás, pörgős csapat! Hát kell ennél több?

Feladatok

Gyere akár éhesen, barátaiddal vagy egyedül, a McDonald’s®-nál megtalálod a helyed. Vállalj diákmunkát egy szuper csapat tagjaként, kóstolj bele a vendéglátás világába és annyi bónusszal árasztanak el, hogy ki sem látszol majd alóla. Cserébe csak annyi a feladatod, hogy felvedd és elkészítsd a rendeléseket, kiszolgáld a vendégeket.

Elvárások

  • 16. életév betöltése, nappali tagozatos aktív, vagy 25 év alatti passzív jogviszony.
  • Az étterem január 20-án nyílik, munkakezdés előtt betanuláson kell részt venni ami még budapesti éttermekben fog zajlani - utána vár Gödöllő!
  • Hosszútávú munkalehetőség!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos