Gyógyászati segédeszközöket gyártó és forgalmazó céghez keresünk irodai asszisztens kollégát

Betét Kft.
Nagytarcsa
2020. 01. 03.

Gyógyászati segédeszközöket gyártó és forgalmazó cég megbízható, talpraesett, precíz munkatársat keres napi 8 órában, irodai asszisztens munkakörbe.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok

  • saját nyilvántartó programunk elsajátítása/kezelése
  • dokumentumok kezelése és rendszerezése, számítógépen való rögzítése saját fejlesztésű vállalatirányítási programunkba
  • postai küldemények feldolgozása
  • a minőségirányítási rendszer irányelvei alapján a vezetők adminisztratív és szervezői támogatása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • 10 ujjas gépírás
  • Microsoft Office (főként Excel) felhasználói szintű ismerete
  • gyors, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • saját autóval történő bejárás a munkahelyre

Előnyök

  • adminisztratív munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkáltatói háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • utazási hozzájárulás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!