Nemzetközi gépkocsivezető munka autószállító szerelvényen

Papp-Molnár Trans Kft.
Nemzetközi
Nettó 900 000 Ft / Hónap
2021. 09. 24.

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó, magyar tulajdonú, több mint 15 éve működő vállalatunk keres gyakorlattal rendelkező, munkájára és önmagára igényes, józan életvitelű gépkocsivezetőt C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat állandó csapatunkba, hosszú távra, gödöllői vagy budapesti telephelyünkre, nettó 650.000 ft-os havi fizetéssel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve telefonon a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Cégünk autószállítással foglalkozik nemzetközi viszonylatban , Németország-Belgium-Hollandia területén.

Gépkocsivezetőt keresünk kétszintes - autószállító szerelvényünkre.

Feladatok

  • Gépjárműszállítással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz ellátása
  • Új és használt  autók precíz felrakodása, fotózása, rögzítése,  magasság- tengelysúly- össztömeg ellenőrzése-beállítása
  • Kizárólag hosszútávra , autószállításban gyakorlott kollégát keresünk.

Elvárások

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete és logikus kihasználása
  • Büntetlen előélet

Előnyök

  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat Németország, Ausztria területén
  • Autószállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nettó 900.000 ft-os fizetés havonta
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség, bejelentett munkahely,
  • Családias légkör,
  • Versenyképes, kiváló kereseti lehetőség- nettó 650.000 ft/hó
  • Évente fizetésemelés
  • Gazdaságos vezetését értékeljük és a megtakarított üzemanyagot kifizetjük!
  • Üzemanyagkártyával, útdíjfizető box-okkal
  • Szinte minden hétvégét otthon lehet tölteni
  • Biztos, hosszútávú, állandó- folyamatos munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott