Házi segítségnyújtás-szociális gondozó állás Gödöllőn

A Gödöllői Egyesített Szociális Intézmény szociális gondozó és ápoló munkakörbe házi segítségnyújtás területre keres munkatársat.

Feladatok

A házi segítségnyújtás keretébe tartozó gondozási tevékenység különösen:

  • az ellátást igénybe vevővel segítő kapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • az orvos előírása szerinti alapvető gondozási, ápolási feladatok ellátása,
  • közreműködés a személyi és lakókörnyezeti higiénés megtartásában,
  • közreműködés az ellátást igénybe vevő háztartásának vitelében,
  • segítségnyújtás az ellátást igénybe vevőnek a környezetével való kapcsolattartásában,
  • segítségnyújtás az ellátást igénybe vevőt érintő veszélyhelyzet kialakulásának megelőzésében, a kialakult veszélyhelyzet elhárításában,
  • az ellátást igénybe vevő segítése a számára szükséges szociális ellátásokhoz való hozzájutásban.

Elvárások

  • 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet 3. számú melléklet gondozói munkakör betöltéséhez szükséges képesítési minimum előírásaiként megjelölt szakképzettségek és szakképesítések valamelyike.
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság.
  • Empátiás készség.

Előnyök

  • Egészségügyi és/vagy szociális intézményben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • közalkalmazotti munkaviszony
  • cafetéria,
  • utazási költségtérítés,
  • munkaruha hozzájárulás
  • stabil munkahely,
  • jó hangulatú csapat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott