Gyártás, termelés

Karbantartó munkatársat keresünk Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 09. 13. 15:54

Cégünk 20 éve működő, stabil piaci pozíciókkal rendelkező, folyamatosan fejlődő magyar kisvállalkozás. Tevékenységi köre Big Dutchman gyártmányú sertés- és baromfitartó technológiák villamos és gépészeti szerelése, beüzemelése, szervizelése, karbantartása Magyarországon és világszerte egyaránt. Partnerünk a német Big Dutchman cég a világ egyik vezető nagyvállalata az állattartó technológiák piacán (www.bigdutchman.com). Irodánk Gödöllőn található, a munkavégzés helye Magyarország.

Hazai karbantartó tevékenységre keresünk olyan munkatársat, aki

  • ki tudja használni a teljes szerszámfelszereltség és alkatrészbázis adta lehetőségeket
  • villamos és/vagy gépész szakirányú végzettséggel rendelkezik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.

Kérdés esetén keressen bátran a +36 (28) 510- 985-ös telefonszámon.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, villamos eszközök karbantartási leírásában szereplő feladatok elvégzése
  • Egyszerű jelentések, dokumentációk készítése, továbbítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, alapvető gépész/villamos ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • precizitás, pontosság

Előnyök:

  • jogosítvány
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (esetleges külföldi munkavégzéshez)
  • gödöllői és környéke lakóhely

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére