Karbantartó munkatársat keresünk Gödöllőn

Caliper Kft.
Gödöllő
2019. 09. 13.

Hazai KARBANTARTÓ tevékenységre keresünk munkatársat!

Cégünk 20 éve működő, stabil piaci pozíciókkal rendelkező, folyamatosan fejlődő magyar kisvállalkozás. Tevékenységi köre Big Dutchman gyártmányú sertés- és baromfitartó technológiák villamos és gépészeti szerelése, beüzemelése, szervizelése, karbantartása Magyarországon és világszerte egyaránt.

Partnerünk a német Big Dutchman cég a világ egyik vezető nagyvállalata az állattartó technológiák piacán (www.bigdutchman.com). Irodánk Gödöllőn található, a munkavégzés helye Magyarország.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.

Kérdés esetén keressen bátran a +36 (28) 510- 985-ös telefonszámon.

Feladatok

  • Gépek, berendezések, villamos eszközök karbantartási leírásában szereplő feladatok elvégzése
  • Egyszerű jelentések, dokumentációk készítése, továbbítása

Elvárások

  • szakirányú végzettség, alapvető gépész/villamos ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • precizitás, pontosság

Előnyök

  • jogosítvány
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (esetleges külföldi munkavégzéshez)
  • gödöllői és környéke lakóhely

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános