Bolti eladó-pénztáros pozícióba kollégát keresünk a gödöllői VETASHOP áruházba

VETASA Kft.
Gödöllő
2019. 08. 07.

Munkatársat keresünk

Bolti eladó-pénztáros pozícióra gödöllői VETASHOP - Állattenyésztők és Állattartók szakáruházába

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékeink értékesítése, szakszerű kiszolgálás;
  • online pénztárgép használata
  • számlázó-készletkezelő program használata
  • Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés;
  • Raktári feladatok; csomagfeladáshoz áru összekészítés
  • Leltározás;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elhivatottság, megbízhatóság;
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció;
  • Pontosság, rugalmasság;
  • Legyél csapatjátékos;
  • Pénztárgép kezelésének ismerete előnyt jelent
  • MS office ismerete előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Számlázással kapcsolatos ismeretek
  • gödöllői lakos
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés;
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör, segítőkész kollégák.

Szükséges iskolai végzettség:

Középiskola, kereskedelmi vagy azzal egyenértékű

Munkavégzés helye:

  •  Vetasa Kft. Gödöllő, Kenyérgyári út. 2

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Állás típusa: Teljes munkaidő, 09:00-17:00-óráig

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!