A Kócos Manó Családi és Gyermekfodrászat bővülés miatt beugrós fodrász kollégát keres

A Kócos Manó Családi és Gyermekfodrászat bővülés miatt „beugrós” fodrász kollégát keres elsősorban délutáni és hétvégi munkavégzésre.

Másfél évvel ezelőtt nyitottuk meg kapunkat a kis vendégeink előtt gyermekfodrászatként, azóta átalakultunk családi és gyermekfodrászattá, így egyre több felnőtt is bizalmat szavaz nekünk, hiszen mi sem egyszerűbb, mint ha egye helyre járhatnak a szülők fodrászhoz csemetéjükkel.

Feladatok

  • Vendégek szakszerű hajvágása / a megbeszélt frizura elkészítése
  • Termékértékesítés
  • Munkaterület tisztántartása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakképzett végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat
  • Gyermek centrikusság
  • Kreativitás és ambíció
  • Kedves, nyitott, kommunikatív személyiség
  • Időbeli rugalmasság

Előnyök

  • Hasonló szalonban szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás
  • Baby szitteri vagy bölcsödei dajka/óvópedagógus végzettség
  • Hosszútávon előrelépési lehetőség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség versenyképes fizetéssel (fix bér+prémium)
  • Kellemes és igényes munkahely
  • Vegyszermentes és minőségi termékek
  • Vidám, modern és tiszta környezet
  • Családias hangulat, fiatalos-lendületes csapattal
  • Részvételi lehetőség egyéb rendezvényeken, kitelepüléseken

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott