Marketing munkatársnak álláslehetőség Mogyoródon

A Mánia Fitness Kft. 15 éve működő családi cég, mely Magyarország piacvezető professzionális konditermi gépeket forgalmazó és az európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Termék kínálatunkban megtalálható a prémium minőségű új, felújított és használt fitness és edzőtermi gépek, valamint a szolgáltatásaink közé tartozik, azok szervizelése, javítása és karbantartása.

Fejlődő csapatunkba keresünk  agilis, motivált, dolgozni szerető munkatársat teljes munkaidőben, az alábbi pozícióba:

MARKETING MUNKATÁRS

Feladatok

  • Videó és hangfelvételek előkészítése, forgatás folyamatának önálló kivitelezése
  • Esemény/interjú forgatása, vágása
  • Hanganyag, zenei háttér vágása
  • Közösségi oldalakra (Facebook, Instagram) tartalmakat generálni és azokat menedzselni

Elvárások

  • Magas szintű számítógépes ismeretek (World, Exel, PowerPoint)
  • Sikerorientált, minőségre törekvő személyiség
  • Innovatív, önálló munkavégzés
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, folyamatosan bővülő vállalat
  • Azonnali munkavégzés
  • Bejelentett teljes idős állás
  • Bér megegyezés szerint

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!