Kereskedelem, értékesítés

Gödöllői büfébe részmunkaidős eladó kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Gödöllő
Fizetés: Nettó 800 - 1000 / óra
2019. 02. 22. 11:38

Gödöllői pékség-büfébe heti 3 délutánra részmunkaidős munkatársat keresünk. Munkaidő heti 20 óra.

Jelenkezni önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Kiszolgálás, félkész pékáru sütése, szendvics készítés, árufeltöltés, áruátvétel.

Elvárások:

  • Képes önálló munkavégzésre, alkalmas arra hogy az üzletben a betanulás után egyedül dolgozzon. Ügyes, talpraesett személyiség.

Előnyök:

  • 1-2 év tapasztalat, pénztárgép ismerete - de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Szombat - vasárnap nem dogozunk, ezenkívül hétköznap is két szabadnap.
  • Rugalmas munkabeosztás, a kollégák egyéni igényeihez próbálunk alkalmazkodni.