Gödöllői büfébe részmunkaidős eladó kollégát keresünk

Diamond Plusz Kft.
Gödöllő
Nettó 800 Ft - 1 000 Ft / óra
2019. 02. 22.

Gödöllői pékség-büfébe heti 3 délutánra részmunkaidős munkatársat keresünk. Munkaidő heti 20 óra.

Jelenkezni önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Kiszolgálás, félkész pékáru sütése, szendvics készítés, árufeltöltés, áruátvétel.

Elvárások

  • Képes önálló munkavégzésre, alkalmas arra hogy az üzletben a betanulás után egyedül dolgozzon. Ügyes, talpraesett személyiség.

Előnyök

  • 1-2 év tapasztalat, pénztárgép ismerete - de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Szombat - vasárnap nem dogozunk, ezenkívül hétköznap is két szabadnap.
  • Rugalmas munkabeosztás, a kollégák egyéni igényeihez próbálunk alkalmazkodni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!