Raktáros, targoncás munka hosszútávon Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
Fizetés: Bruttó 180500 - 0 / Hónap
2018. 12. 04. 09:53

Raktáros, targoncás munkatársat keresünk!

Vetasa Kft profilja: Cégünk 1999-óta működik. Általános telepi fogyóeszközök, a sertés mesterséges termékenyítéséhez szükséges laboratóriumi berendezések és fogyóeszközök, takarmány-kiegészítők, higiéniai termékek forgalmazását végzi.

Feladatok:

  • Raktári anyagmozgatás, áru lerakodás, tételes áru átvétel
  • Áru összekészítés, megrendelések alapján
  • Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Gázüzemű targonca használata
  • Raktár rendben tartása

Elvárások:

  • 1 műszakos munkarend vállalása (08:00-16:30-ig)
  • Min. Szakiskolai végzettség
  • Targoncavezető vagy Könnyűgépkezelő OKJ bizonyítvány
  • Érvényes targoncás jogosítvány (3324 vagy 3313)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, józan életmód, büntetlen előélet
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

  • VETASA KFT. 2100 Gödöllő, Kenyérgyári út. 2

Környékbeliek előnyben

  • Önéletrajzot e-mailben várjuk: rendeles@vetasa.hu