Gyártás, termelés

Grafikus álláslehetőség akár azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Isaszeg
2018. 10. 31. 14:40

18 éve a reklám- és világítástechnikai piacon lévő, reklámeszközök gyártásával, nyomdaipari termékek tervezésével, kivitelezésével, új üzletágként egyedi tapétagyártással foglalkozó, isaszegi telephellyel rendelkező cégünkbe keresünk teljes munkaidős foglalkoztatással számítógépes grafikai, tervezői programokhoz értő munkaerőt.
Feladatok:
• látványtervek készítése,
• grafikai előkészítés,
• nyomtatás előkészítés
Elvárások:
• grafikai programok ismerete ( Adobe Photoshop, Illustrator )
Előny:
• Corel Draw ismerete
• dekoratőr végzettség

Ha rendelkezel min. középfokú végzettséggel, kreatív vagy, precizitás, önállóság jellemzi munkádat, jól szervezel és kommunikálsz, jelentkezz hozzánk munkatársnak.

Az állás betöltésére akár azonnali kezdéssel lehetőség van.
E-mail: szabo.l@triform.hu