Értékesítő pozícióba kollégát keresünk Csömörön

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
2018. 10. 05. 07:43

Vodafone Magyarország hivatalos partnere

ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keres Csömör (Auchan) üzletébe kollégákat.

Feladatok:

• Az üzletben a Vodafone szolgáltatások és kapcsolódó termékek értékesítése lakossági ügyfelek számára, a tevékenységek adminisztrációjával
• Ügyfelek igényeinek felmérése és keresztértékesítés
• Meglévő ügyfelek számára ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, szakmai tanácsadás
• Elvárt kiváló ügyfélélmény biztosítása új és meglévő ügyfelek számára
• Napi tevékenység során a Vodafone és cégen belüli folyamatok betartása
• Reklamáció kezelés, szerviz tevékenységek elvégzése

Elvárások:

• Dinamikus, motiváló személyiség, aki pontosan és precízen végzi a munkáját
• Szenvedélye az értékesítés és az ügyfelek
• Szeret és tud csapatban dolgozni, gyorsan alkalmazkodik a változásokhoz
• Elvárás az érettségi bizonyítvány
• Előny a meglévő telekommunikációs és/vagy értékesítői tapasztalat, valamint a kommunikációképes angol nyelvtudás
• 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat esetében előrelépési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

• Csömöri Auchan

• Fényképes szakmai önéletrajzzal az allas@vodamobil.hu címre, az üzlet megjelölésével