Szakmunka

Karbantartó munka Isaszegen B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Munkavégzés helye: Isaszeg
2018. 09. 10. 14:56

Karbantartó

18 éve a reklám- és világítástechnikai piacon lévő, reklámeszközök gyártásával, nyomdaipari termékek tervezésével, kivitelezésével, új üzletágként egyedi tapétagyártással foglalkozó, isaszegi telephellyel rendelkező cégünkbe keresünk teljes munkaidős foglalkoztatással karbantartót villanyszerelői vagy lakatos végzettséggel.

Az állás betöltésére akár azonnali kezdéssel lehetőség van.

Munka jellege:

  • Teljes munkaidő

Feladatok:

  • Telephelyen és külső helyszínen történő szerelés.
  • Reklámberendezések karbantartása, javítása.
  • Új berendezések telepítése és szerelése.
  • Elektromos világítási és kábelhálózatok ellenőrzése, szükségszerű javítása.
  • A cég gépjárműparkjával kapcsolatos feladatok elvégzése. (gépjárművezetés, karbantartás, anyagbeszerzés, anyagszállítás)

Elvárások:

  • Precizitás, önállóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság, motiváltság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Szakmai gyakorlat
  • Isaszeg-Gödöllő, illetve vonzáskörzetében élők

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg – Triform Neon kft.

  • szabo.l@triform.hu