Szakmunka

Szállítószalag szerelő munkakörbe kollégákat keresünk

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
2018. 08. 09. 13:29

Cégünk külföldi országokba (nagyrészt európa) szállítószalag szerelésre keres megbízható, tapasztalattal rendelkező, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas kollégákat az alábbi végzettségek valamelyikével:

  • lakatos, gépszerelő, gépésztechnikus, illetve egyéb végzettséggel rendelkező, műszaki beállítottságú jelentkezőket is várunk!

Német vagy angol nyelvtudás, illetve B kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil hátterű cég
  • Folyamatos munka
  • Fejlődési lehetőség
  • Szállás biztosítása apartmanokban, külön álló családi házakban
  • Utazás céges autóval
  • Munkaruha, szerszámok biztosítása

Elérhetőség: restas.anita@wamamont.eu