Szakmunka

CNC marós kollégát keresünk bejárási támogatással

Munkavégzés helye:
2018. 07. 13. 16:03

Fiatal csapatunk bővítéséhez CAD-CAM-ben jártas, CNC marós kollégát keresünk, gödöllői (Ipari park) munkavégzéssel.
Cégünk, a Gek Team Kft. célgépek, gépegységek, alkatrészek tervezésével és gyártásával foglalkozik, multinacionális partnerek stabil hátterével.

Feladatok:

  • egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése
  • visszatérő gyártások optimalizálása
  • megmunkáló központok önálló beállítása, kezelése rajzok, modellek alapján
  • az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése.

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat- akár 2-3 évtől
  • Műszaki rajzolvasási készség,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 műszakos munkarend (H-P-ig 07:00-16:00)
  • Bejárás támogatás
  • Kulturált munkakörülmények, Új GyÁrtÓcsarnok
  • Új berendezések 3/5 tengelyes megmunkáló központok
  • Nyitott vezetőség

Érdeklődni: 30/5045856