Raktározás, logisztika

Raktáros kollégát keresünk Gödöllőn középfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Gödöllő
2018. 07. 09. 13:43

A Prime Rate Kft. Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális nyomdája. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az ügyféligények kiszolgálásában a vizuális megvalósítás területén, ahol komplex megoldásokban gondolkodunk, ahol a szakmaiság és a kreativitás harmonikusan illeszkednek egymáshoz. Kínálatunkban a vállalati nyomdatermékek mellett különleges kivitelű és díjazott termékpalettával tesszük sikeresebbé megrendelőinket.

A munkakör célja
A Raktáros a vállalat logisztikai folyamatainak működtetését támogatja. A termékek beérkezésének kezelésétől, a termelés kiszolgálásán túl a készáru kiadásáig végig kíséri az ellátási láncot. Biztosítja a raktár üzemeltetését és a készleteket precízen nyilvántartja.

Munkaköri feladatok
• A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése
• Árukiadás és a termelés kiszolgálása
• Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
• Anyagmozgások rögzítése az vállalatirányítási rendszerben
• A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
• Leltárban való aktív részvétel
• Raktári tisztaság és rend fenntartása
• A megrendelt áruk összekészítése szállításra
• Munkaterületekre vonatkozó munka-és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása

Elvárások

Végzettség
• Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
• Targoncavezetői engedély
• B kategóriás jogosítvány

Szakmai tapasztalat
• 1-3 év szakmai tapasztalat raktározás területén

Munkavégzés helye
• Gödöllő Ipari Park (2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16.)

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a
hr@primerate.hu címre várjuk.