Szerelőmunkatárs pozícióba kollégát keresünk villanyszerelő végzettséggel

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
Fizetés: Nettó 180000 - 190000 / Hónap
2018. 06. 18. 14:30

Tisztelt Álláskereső! Szerelőmunkatárs pozíció betöltéséhez keresünk lelkes, agilis munkaerőt.

Cégünk, a Mavent Magyarország Kft. 2012 óta foglalkozik árnyékolástechnikai termékek forgalmazásával és kivitelezésével. Tevékenységünket az ország egész területén végezzük.

Csapatunk bővítéséhez keresünk az alábbi elvárásoknak megfelelő kollégát:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Jó teherbírás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos szellem
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, igényesség

Előnyök:

  • Magasban végzendő munkakörülmények tűrése
  • Szerszámismeret és -használat
  • Villanyszerelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos munkahely
  • Nagyon jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, mind tapasztalat, mind pedig bérezés terén

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Bérezés: 190. 000 Ft nettó kezdő bér + utazási támogatás

Aki a Fenti elvárásoknak megfelel, és kedvet érez magában, hogy egy fiatalos, összetartó csapat tagja legyen, akik igényes, tiszta munkakörülmények közt végzik feladataikat, szeretne folyamatosan fejlődni mind bérezés, mind pedig tapasztalat terén, küldje el fényképes önéletrajzát az info@mavent.hu e-mail címre.

Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Fizetés: kezdő 190 000 HUF Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Várjuk jelentkezését! Üdvözlettel: Mavent Magyarország Kft. csapata