Adminisztráció, irodai munka

Műszaki asszisztens állás Isaszegen középfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Isaszeg
2018. 06. 11. 09:45

Műszaki asszisztens

18 éve a reklám- és világítástechnikai piacon lévő, reklámeszközök gyártásával, nyomdaipari termékek tervezésével, kivitelezésével, új üzletágként egyedi tapétagyártással foglalkozó, isaszegi telephellyel rendelkező cégünkbe keresünk teljes munkaidős foglalkoztatással műszaki asszisztenst.

Az állás betöltésére akár azonnali kezdéssel lehetőség van.

Munka jellege:

  • Adminisztráció, asszisztens, irodai munka
  • Adminisztrátor, dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens, műszaki ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Feladatok:

  • Projektmenedzser munkájának támogatása
  • Rendszeres adminisztratív feladatok ellátása.
  • Eszköz megrendelési folyamatok koordinálása,
  • Nyilvántartások pontos vezetése,
  • Partnerekkel (szállítókkal, megrendelőkkel) való kapcsolattartás,

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, önállóság
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Microsoft Word, Excel magabiztos ismerete)
  • Proaktív szemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság, motiváltság, lojalitás

Előny:

  • Műszaki affinitás, illetve tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • Isaszeg-Gödöllő, illetve vonzáskörzetében élők

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg – Triform Neon kft.