Vendéglátás

Szállodai recepciós munka Gödöllőn angol nyelvtudással

Munkavégzés helye: Gödöllő
2018. 05. 31. 11:35

Az Accent Hotels által üzemeltetett Erzsébet Királyné Szálloda*** munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS / ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS

Főbb feladatok:
• szállodai recepciós, szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása
• szállodai foglalások nyomon követése,
• vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása,
• szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
• vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése,
• számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása.

Elvárások:
• turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat, érdeklődés,
• szállodai szoftverismeret (HostWare) előny, de nem feltétel
• vendégorientált hozzáállás,
• kiváló kommunikációs képesség,
• magabiztos angol nyelvtudás,
• jó problémamegoldó készség,
• váltott (nappali és éjszakai) vagy állandó éjszakai műszakbeosztás vállalása

Amit kínálunk:
• tanulási, fejlődési lehetőség
• fiatal, lendületes csapat
• szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
• rugalmas munkarend
• változatos, sokszínű feladatkörök

Fényképes önéletrajzokat „recepciós” tárggyal megjelölve az alábbi e-mail címre várjuk:

  • fom@ekhotel.hu