Adminisztráció, irodai munka

Projekt asszisztens pozícióba kollégákat keresünk Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2018. 05. 28. 14:58

HM ARMCOM ZRT.

Projekt asszisztens

munkatársat keres

A HM ARMCOM ZRt. a Magyar Honvédség rendszeresített stabil és mobil híradó eszközeinek, rejtjelző eszközeinek különböző szintű fejlesztését, javítását, felújítását, beépítését és rendszeres műszaki felügyeletét végzi belföldön és a nemzetközi katonai missziókban.
Polgári területeken a mentő és a betegszállító tevékenység műszaki-technológiai hátterének biztosítását, egyéb speciális tevékenységek elősegítését látja el.
Dinamikusan fejlődő csapatunk bővítéséhez keresünk kreatív, elkötelezett munkatársakat.

Feladatok:
• Támogatott projektek teljes körű adminisztratív támogatása
• Megbeszélések szervezése, emlékeztetők készítése, rendszeres státuszriportok előkészítése, jegyzőkönyvek előkészítése, adatminőség ellenőrzése
• Projekt adminisztrációs feladatok ellátása (táblázatok, ütemtervek vezetése, karbantartása, ellenőrzése, projekt kontrolling támogatása), projektdokumentáció rendben tartása
• Projekt erőforrások nyilvántartása, adminisztrációja, projekteredmények kiértékelésének előkészítése, rögzítése
• Kimutatások, tervek, prezentációk összeállítása
• Személyi asszisztensi feladatkör a projektvezető mellett (naptár, levelezés karbantartása, feladatok priorizálása, követése)
• Ügyviteli hatékonyság javítása
• Kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, munkájuk támogatása
• Minőségbiztosítási dokumentumok gyűjtése, rendszerezése, archiválása

Elvárások:
• Minimum 3 éves projekt asszisztensi/adminisztrátori munkatapasztalat
• előny: KFI és NGM projektekben szerzett tapasztalat
• MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) magas szintű ismerete
• Gyakorlat prezentációk, Prezi készítésében, szerkesztésében
• Kedves, nyitott, érdeklődő és segítőkész személyiség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Saját munka kiváló szervezése, prioritások felállítása

Amit kínálunk:
• További tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség
• Stabil, megbízható munkahely
• Kedvezményes munkahelyi étkeztetés
• Béren kívüli juttatás
• Jogosultság esetén mobilitás célú lakhatási és iskolakezdési támogatás

Jelentkezés: Részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@armcom.hu