Kereskedelem, értékesítés

Értékesítői munkatársakat keresünk Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2018. 04. 23. 12:36

Vodafone Magyarország hivatalos partnere

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba keres Gödöllő (Tesco), Gödöllő ( Szabadság tér) Csömör (Auchan) üzleteibe kollégákat.

Feladatok

  • Az üzletben a Vodafone szolgáltatások és kapcsolódó termékek értékesítése lakossági ügyfelek számára, a tevékenységek adminisztrációjával
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és keresztértékesítés
*Meglévő ügyfelek számára ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, szakmai tanácsadás
  • Elvárt kiváló ügyfélélmény biztosítása új és meglévő ügyfelek számára
  • Napi tevékenység során a Vodafone és cégen belüli folyamatok betartása
  • Reklamáció kezelés, szerviz tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Dinamikus, motiváló személyiség, aki pontosan és precízen végzi a munkáját
  • Szenvedélye az értékesítés és az ügyfelek
  • Szeret és tud csapatban dolgozni, gyorsan alkalmazkodik a változásokhoz
  • Elvárás az érettségi bizonyítvány
  • Előny a meglévő telekommunikációs és/vagy értékesítői tapasztalat, valamint a kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat esetében előrelépési lehetőség

Amit kínálunk:

  • Kimagasló értékesítői juttatási csomag
  • Teljesítmény arányos bónuszrendszer
  • Dolgozói tarifacsomag: korlátlan beszélgetés és rengeteg adathasználat
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással, akár csak heti 3-4 munkanap

Munkavégzés helyszíne:

  • Gödöllő Tesco vagy Gödöllő Szabadság tér vagy Csömöri Auchan

Fényképes szakmai önéletrajzzal az allas@vodamobil.hu címre, az üzlet megjelölésével.