Gyártás, termelés

Raktárvezető, Műhelyvezető munkakörben új kollégát keresünk

Munkavégzés helye:
2018. 02. 12. 16:07

Dinamikusan fejlődő, fitness gépeket értékesítő és szervizelő mogyoródi telephelyű cég keresi
Raktárvezető, Műhelyvezető munkakörben új kollégáját!
Ha szereted a kihívásokat, az embereket, itt a helyed!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kondigépek szervizelésének és felújításának koordinálása, precíz dokumentálása.
    • Projekt feladatok határidőre történő átadása
    • Kiadott feladatok nyomon követése, koordinálása
    • Kapcsolattartás az ügyfél és a műhelyben dolgozó munkatársak között, a munkák megszervezése
    • Kapcsolattartás a partnerekkel.
    • Az alkatrész raktár kezelése, nyilvántartása és műhely erőforrások megtervezése, műhelyben lévő géppark állapotmegóvásának fenntartása
    • Az elkészült munkák és szolgáltatások átadása az ügyfeleknek

Előny:
• szervizvezetői, munkafelvevői pozícióban eltöltött néhány éves tapasztalat
• angol nyelvtudás
• B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:
• kiemelkedően jó hangulatú, családias munkakörülmények
• versenyképes juttatás
• összetartó, összeszokott, dinamikus csapat
• biztos fizetés

Munkahelyi információk:
• A munkavégzés helye: Mogyoród
• Munkaidő: teljes munkaidő
• Elérhetőség, információ: Mánia Fitness Kft +36 30 459 0861
Jelentkezni bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal. office@maniafitness.hu