Lejárt hirdetés

Mérlegképes könyvelő állás Gödöllőn

ManOpen Irodatechnikai Kft.

Könyvelő, könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Gödöllő

1970. 01. 01. 01:00

ManOPen Irodatechnikai kft  keres,  teljeskörű könyvelési feladatok ellátására munkatársat.

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Feladatok

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása (Bejövő számlák, pénztár, bank, vegyes)
  • kimenő számlák, vegyes könyvelések, elhatárolások készítése
  • havi és éves zárások
  • adóbevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • beszámoló, kiegészítő melléklet elkészítése
  • egyéb feladatok ellátása a főkönyvelő megbízása alapján

Elvárások

  • középfokú pénzügyi-számviteli, és mérlegképes könyvelői végzettség,
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • számviteli-adózási szabályok naprakész ismerete,
  •  felhasználói szinű számítógépes ismeretek,
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • barátságos kollégák, családias környezet,
  • továbbképzési lehetőség biztosítása,
  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség