Kereskedelem, értékesítés

Otthonról végezhető telefonos értékesítői munka, fix fizetéssel

Munkavégzés helye: Gödöllő
Fizetés: Nettó 80000 - 290000 / hónap
2020. 06. 09. 13:43

A megváltozott piaci lehetőségnek köszönhető, nyillik lehetőség munkatársak felvételére.

A Zepter Kft alvállalkozójaként dolgozunk már több mint 8 éve. Olyan egészségmegörző rendszereket forgalmazunk, melyek nagy segítség lehet a napjainkban. Több termékünk alkalmas az immunrendszer javítására.

Tanusítvánnyal rendelkező Levegőtisztító készülék forgalmazása a fő projekt. A jelelnlegi helyzet előre láthatóan minimum két évig el tarthat, óriási piaci lehetőség van elöttünk.

Keresünk, olyan munkatársat aki otthonról tud nekünk segíteni és ehhez minden szükséges eszköz a rendelkezésére áll.

Azonnali kezdés.

További tájékoztatás telefonon.

Feladatok:

  • Meglévő partnerek tájékoztatása
  • Új cégek megkeresése, telefonon, mailben
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Vásárlási folyamat lebonyolítása ( online)
  • Piaci felmérések
  • Szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.
  • Kizárólag otthoni munkavégzés
  • Telefon és internet elérhetőség szükséges
  • Jó kommunikácios kézség

Előnyök:

  • Otthoni munkavégzés
  • Napi 6 óra
  • Szabadon választott időbeosztás
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos online képzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Sikerélmény
  • Csúcsminőségű termékcsalád
  • Sikeres csapatba történő beilleszkedés
  • Stabil, folyamatos kereseti lehetőség
  • Online Értekezlet
  • Online képzés
  • Maximális támogatás